КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Богуславська районна організація
Меню сайту

Форма входу


Пошук

Календар
«  Березень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 16.10.2018, 14:49

Головна » 2014 » Березень » 13 » Профспілка закликає новий Уряд не допустити зменшення обсягів видатків на освіту
11:56
Профспілка закликає новий Уряд не допустити зменшення обсягів видатків на освіту
ЦК Профспілки спрямував лист до Прем’єр-міністра України А.П. Яценюка з проханням вжити заходів для забезпечення трудових прав освітян.

Це насамперед, стосується оплати їхньої праці з дотриманням вимог статті 6 Закону України «Про оплату праці» та статті 96 Кодексу законів про працю України щодо встановлення розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС на рівні, що перевищує мінімальну заробітну плату.

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України наполягає на недопущенні посилення інтенсифікації праці науково-педагогічних та педагогічних працівників шляхом запровадження нормативу співвідношення кількості студентів на одного викладача 18 до 1, а також збільшення норми педагогічного навантаження вчителів на ставку заробітної плати з 18 тижневих годин до 24.

Освітянська профспілка від імені майже двохмільйонного загону спілчан закликала Главу Уряду при внесенні пропозицій щодо змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» не допуcтити зменшення обсягів видатків на освітню галузь.

07.03.2014 № 02-5/153 Прем'єр-міністру України
А.П. Яценюку

Шановний Арсенію Петровичу!

ЦК Профспілки працівників освіти і науки України поділяє та підтримує наміри Уряду щодо створення передумов для всебічної модернізації держави на європейських засадах, посилення правового захисту громадян, забезпечення безумовного дотримання прав громадян на отримання якісної освіти незалежно від рівня матеріального забезпечення родин, забезпечення зв'язку освіти з вимогами сучасного ринку праці, негайного припинення практики необґрунтованого закриття шкіл тощо, що передбачені програмою дій Уряду.
З метою реалізації таких програмних завдань, як запобігання зниженню рівня життя та відновлення у державі законності, ЦК Профспілки звертається до Вас з проханням вжити заходів для забезпечення трудових прав освітян, а саме оплати їхньої праці з дотриманням вимог статті 6 Закону України "Про оплату праці" та статті 96 Кодексу законів про працю України щодо встановлення розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду Єдиної тарифної сітки на рівні, що перевищує мінімальну заробітну плату з дотриманням вимог статті 4 Закону України "Про Кабінет Міністрів України".
У зв'язку з підвищенням розміру мінімальної заробітної плати до 1218 гривень збільшився розрив між мінімальною заробітною платою та базовим посадовим окладом Єдиної тарифної сітки з 295 гривень до 366 гривень, що не відповідає зобов'язанням Уряду за чинною Генеральною угодою. Неприйняття Кабінетом Міністрів України рішення про підвищення розміру посадового окладу працівника І тарифного розряду призводить до дискримінації в оплаті праці понад мільйон працівників навчальних закладів та установ освіти і науки. Порушено міжпосадові співвідношення працівників, посади яких відносяться до 1-5 тарифних розрядів, розмір посадових окладів яких встановлюється на рівні мінімальної заробітної плати 1218 гривень без урахування складності роботи.
ЦК Профспілки працівників освіти і науки України наполягає на недопущенні посилення інтенсифікації праці науково-педагогічних та педагогічних працівників шляхом запровадження нормативу співвідношення кількості студентів на одного викладача 18 до 1, а також збільшення норми педагогічного навантаження вчителів на ставку заробітної плати з 18 тижневих годин до 24.
Зважаючи на викладене, ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від імені майже двохмільйонного загону спілчан закликає Вас, шановний Арсенію Петровичу, при внесенні пропозицій щодо змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2014 рік" не допуcтити зменшення обсягів видатків на освітню галузь, забезпечити при прийнятті постанови Уряду дотримання норм статті 96 Кодексу законів про працю України та статті 6 Закону України "Про оплату праці" щодо величини першого тарифного розряду ЄТС, а при підготовці інших нормативно-правових актів не допустити звуження трудових прав науково-педагогічних та педагогічних працівників, забезпечивши дотримання вимог статей 22 та 113 Конституції України.

З повагою
Голова Профспілки Г.Ф. Труханов
Переглядів: 87 | Додав: adminbogv | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz