КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Богуславська районна організація
Меню сайту

Форма входу


Пошук

Календар
«  Листопад 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 15.11.2018, 15:50

Головна » 2013 » Листопад » 5 » Щодо фінансового забезпечення галузі освіти в 2013 році: дії Профспілки
10:51
Щодо фінансового забезпечення галузі освіти в 2013 році: дії Профспілки
Президія ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на засіданні, що відбулося 30 жовтня, відзначила, що у зв’язку з підвищенням з 1 грудня 2013 року розміру мінімальної заробітної плати до 1218 гривень збільшиться розрив між мінімальною заробітною платою та розміром посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС з 295 гривень до 366 гривень. Це у свою чергу призведе до порушення домовленостей сторін за пунктами 2.22 та 2.23 Генеральної угоди щодо поступового наближення розмірів посадових окладів до законодавчо гарантованого рівня та системного підвищення середньої заробітної плати в бюджетній сфері.

Недостатність фінансового забезпечення в поточному році, як і відсутність реальних кроків для перегляду умов оплати праці з наближенням при цьому розміру базового посадового окладу працівника І тарифного розряду ЄТС до розміру мінімальної заробітної плати, створює напругу в освітянському середовищі, перешкоджає стабільному розвитку галузі.

Президія ЦК Профспілки прийняла рішення спрямувати звернення до Кабінету Міністрів України, Федерації профспілок України стосовно умов оплати праці працівників освіти та необхідності додаткового фінансового забезпечення галузі в поточному році.
П Р Е З И Д І Я

П О С Т А Н О В А
30.10.2013 № П-23-6-1

Про стан фінансового забезпечення галузі освіти в 2013 році

Президія ЦК Профспілки працівників освіти і науки України відзначає, що у зв'язку з підвищенням з 1 грудня 2013 року відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік" розміру мінімальної заробітної плати до 1218 гривень збільшиться розрив між мінімальною заробітною платою та розміром посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки з 295 гривень до 366 гривень, що призведе до порушення домовленостей сторін за пунктами 2.22 та 2.23 Генеральної угоди щодо поступового наближення розмірів посадових окладів до законодавчо гарантованого рівня та системного підвищення середньої заробітної плати в бюджетній сфері.
Зволікання з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови про підвищення з 1 грудня 2013 року розміру посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки спричинить замороження рівня оплати праці переважної більшості працівників закладів та установ освіти та порушить міжпосадові співвідношення працівників, посади яких відносяться до 1-5 тарифних розрядів.
Крім того, оперативна інформація організаційних ланок Профспілки засвідчує про недостатність фінансового забезпечення освітньої галузі в поточному році, що загрожує в більшості територій неможливістю регулярної виплати впродовж жовтня - грудня заробітної плати.
Для своєчасної і в повному обсязі виплати зарплати працівникам закладів освіти, що фінансуються з місцевих бюджетів, додатково необхідно близько 1,8 мільярда гривень, а вищих навчальних закладів, що фінансуються з державного бюджету, - близько 1,26 мільйона гривень.
Недостатність фінансового забезпечення в поточному році, як і відсутність реальних кроків для перегляду умов оплати праці з наближенням при цьому розміру базового посадового окладу працівника першого тарифного розряду Єдиної тарифної сітки до розміру мінімальної заробітної плати, створює напругу в освітянському середовищі, перешкоджає стабільному розвитку галузі.

Президія ЦК Профспілки працівників освіти і науки України постановляє:

1. Інформацію заступника голови Профспілки працівників освіти і науки України С.М.Романюка щодо стану забезпечення фінансування освіти у 2013 році взяти до відома.

2. Організаційним ланкам Профспілки активізувати роботу, спрямовану на прийняття Кабінетом Міністрів України відповідного рішення щодо умов оплати праці освітян, як і інших працівників бюджетної сфери, на основі Єдиної тарифної сітки з наближенням при цьому розміру базового посадового окладу працівника першого тарифного розряду до розміру мінімальної заробітної плати.

3. Спрямувати звернення ЦК Профспілки до Кабінету Міністрів України, Федерації профспілок України стосовно умов оплати праці працівників освіти та необхідності додаткового фінансового забезпечення галузі в поточному 2013 році.

Голова Профспілки Г.Ф.Труханов
Переглядів: 78 | Додав: adminbogv | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz