КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Богуславська районна організація
Меню сайту

Форма входу


Пошук

Календар
«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Вітаю Вас, Гість · RSS 13.12.2018, 06:00

Головна » 2012 » Квітень » 9 » Щодо подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік
23:51
Щодо подання декларацій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік
       Правова служба ЦК Профспілки працівників освіти і науки України зазначає, що положення пункту 2 розділу VIII Закону України «Про засади  запобігання і протидії корупції» визнано такими, що не відповідають Конституції України (є неконституційними), згідно з Рішенням Конституційного Суду  України від 13.03.2012 р. N 6-рп/2012.

       Зокрема, при розгляді зазначеного конституційного подання Конституційний Суд України установив, що Народні депутати України вважають, що  пункт 2 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону, згідно з яким у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового  характеру за 2011 рік, відомості про витрати надаються з дня набрання чинності цим Законом, не відповідає частині першій статті 8, частині першій статті  58 Конституції України щодо незворотності дії в часі законів та інших нормативно-правових актів.
[ ?]
Суб'єкт права на конституційне подання зазначає, що фінансовий контроль, пов'язаний із запобіганням і протидією корупції, зокрема обов'язок подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за формою, встановленою Законом, передбачений статтею 12 Закону.

Цей Закон набирає чинності з 1 липня 2011 року, крім статей 11, 12, які набирають чинності з 1 січня 2012 року (пункт 1 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення»).

На думку авторів клопотання, дія статті 12 Закону поширюється лише на ті правовідносини, які виникли після набрання нею чинності. Оскільки за статтею 12 Закону витрати осіб, визначених у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону, вперше підлягають декларуванню, то декларуватися згідно із затвердженою Законом формою повинні витрати, здійснені з дня набрання чинності статтею 12 Закону, а саме з 1 січня 2012 року.

Звертаємо увагу, що Конституція України прямо забороняє поширення дії законів на правовідносини, які виникають до набуття сили згідно з цими законами.

                                                                                                                                                                                                  Правова служба ЦК Профспілки

Переглядів: 189 | Додав: adminbogv | Рейтинг: 0.0/0
Профспілка працівників освіти і науки України © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz